EN IYI TARAFı METIN2 SUNUCU

En iyi Tarafı metin2 sunucu

En iyi Tarafı metin2 sunucu

Blog Article

Auto patcherinize logo eklenir esas sahife eşya ol vb. kadar butonlar düzenlenir ve firmamıza ilişkin reklamlar auto patcherden kaldırılır. / Oyuna antreteki login-loading ekranlarını değaksiyontirebilir/güncelliyebilirsiniz..

Pet sistemi petinizde riske girmemek hesabına, kombinasyon öncesinde bir zamanlar beslemenizi ve bir taşımalık kutusuna koymanızı referans ederiz. Petinizi birleştirme kârleminden sonrasında Nesne Market Deposu'nda bulabilirsiniz.

Satın almış evetğunuz özen/hizmetler MAX 60 dakika içerisinde, her şey çalışkan bir halde yakaınıza doğrulama edilir. Bilgileriniz siteye şart evetğunuz Elektronik posta adresinize gönderilir.

Server files versiyonları mevcuttur her ahit güncel versiyon kullanıvermek iyidir 40k files örneğin şuanda en gündeş olması gerek. Server filesin 2 kısmı vardır pvp serverler de ilk bölüm game kısmı ikinci kısmı Mysql kısmı. Beli devam ediyoruz server filesimizi sunucuya atacağız bunun dâhilin bize 

Her krallıkta birinci bölgede 36 farklı lonca arazisi aktivite kapsamında dağıtılmııtşır.

Putty giriyor. Putty SSH kontaksı sağlayıcı bir programdır. Putty ile online olduktan sonrasında attığınız server filesin zarfında mevcut baslat.sh ve start.sh üzere dosya olması lüzumlu oyuna bu dosya ile start vereceğiz.

İade yasak teslimat yasak. Algı numarası deseniz temelli öykü öyle bir algı numarası da namevcut. Sitede diğer ad WhatsApp'ta ayrıksı isim yalnız gel gör ki ikisi bile aynı şahsiyet.

Ödeme çalışmaleminizi yapmış olduktan sonrasında averaj minimal teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Düzenci Sayı : 1600 Yalnızca core ve kanal dokumasına sahip oyunlar sinein alabileceğiniz maksimum aktris cirimıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Bu günah piyes içinde aldatmaınan bir hatadır ve keşfet oyuna giriş yapmadan önce düzenınmaktadır. Bu hatanın temel sebebini açıklayacak olursak, demetlantı hatasıdır. Kısaca bu yanılma bağlantı hatası sebebiyle meydana gelir. Bu hatanın birmebzul sebebi mümkün ancak Metin2 sunucuya ilişkilanırken yanılma hatası kırmızııyorsanız nasıl yalnız nasıl bir rabıtalantı hatası bulunmaktadır.

Süresiz olarak kapatılmış olan aynı isimdeki ayrıksı bir karakterimin seviyesi henüz yüce evetğunda da ad değhizmetikliği eylemek zorunda olabilir muyum?

Ve Bu bir müddet devam etti bunun adaletsiz olduğunu düşünen oyuncular piyasayı ayrılma etmeye mebdelamışken pvp sahipleri bir hamle yaparak editsiz metin2 pvp serverler piyasasına giriş yaptı ve aktris kaybının önüne geçmiş oldular aha bu tarihten itibaren piyasa elhak tüm dünyada ivme kazandı.

Takkadak yandaki butona tıklayarak server fileslerimizi ve öteki tüm hizmetlerimizi inceliyebilirsiniz.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online sayısı sunucunun alabileceği tahmini online skorsıdır. Birlik core konstrüksiyonsına iye 1 kanal derunin verilen maksimum rakamdır.

Oyuna değgin kullanılan resimler ve statik bilgiler tıpkı Gameforge ve Webzen şirketlerine aittir.

metim2 pvp serverer

Report this page